Loading...

O firmie

Firma Galmag od początku swojego powstania skupiała się na produkcji i imporcie dobrej jakości obuwia roboczego oraz butów gumowo-filcowych, a kolejne lata przyniosły rozwój innych kategorii środków ochrony indywidualnej – odzieży, rękawic i akcesoriów. Szeroka sieć partnerów zarówno z Polski, terenów Unii Europejskiej, jak i całego świata świadczy o naszym podejściu do biznesu, w którym na pierwszym miejscu stawiamy wzajemne zaufanie i dbamy o niezmiennie wysoką jakość produktów. Nasi handlowcy czuwają nad zadowoleniem klienta, a magazyn jest odpowiedzialny za szybką obsługę. Dzięki platformie B2B sprzedaż może odbywać się w trybie online, nie zapominamy jednak o tradycyjnych drogach kontaktu – naszych klientów zapraszamy również stacjonarnie do nowej siedziby firmy na ulicy Wróblewskiego.  

454

Buty

Wśród naszych 70 modeli można znaleźć zarówno buty bezpieczne jak i zawodowe, w klasie premium oraz ekonomicznej. Klasyczne i znane modele cieszą się dużą popularnością, a regularnie wprowadzane nowości pozwalają iść z duchem czasu tak, by obuwie było zabezpieczone, ale również modne i wygodne.

logo

Ubrania

Cztery linie ubrań roboczych zostały zaprojektowane tak, by zapewnić jak największy komfort i praktyczność. Wzmacniane szwy, łatwość zaadaptowania odzieży do własnych potrzeb dzięki możliwości regulacji pasów, nogawek czy rękawów oraz liczba kieszeni gwarantuje funkcjonalność każdego egzemplarza.

nitryl

Rękawice

Ochronę rąk zapewniają 23 modele rękawic wykonanych z różnego rodzaju materiałów – dzianin poliestrowych i bawełnianych, lateksu, nitrylu, skóry, gumy termoplastycznej i PVC. Odpowiednie szycie i różnorodne materiały podnoszą wygodę użytkowania isprawiają, że dobór rękawic odpowiednich do rodzaju pracy nie stanowi problemu.

Ponad dekada doświadczenia

Nasza historia

Jesteśmy na rynku już od kilkunastu lat. Zaczynaliśmy naszą przygodę od butów, a konkretniej od butów gumowych. W ciągu paru lat liczba produktów urosła na tyle, że możemy pochwalić się kilkoma kategoriami obuwia -  trzewikami, półbutami, sandałami, butami dielektrycznymi i klapkami. W ostatnim czasie prężnie rozwijamy nasz asortyment pod względem rękawiczek roboczych. Rok 2020 to czas, kiedy wśród naszych produktów pojawiła się odzież robocza oraz innowacyjne, bardzo lekkie obuwie z materiałową cholewką. W roku 2022 do szerokiej gamy produktów dodaliśmy kolejną linię odzieży, tym razem o wysokiej widzialności. 

2022
Kolejne wyzwania

Mimo trudnej globalnie sytuacji związanej z chorobą COVID-19 nie poddawaliśmy się, cały czas rozszerzając ofertę i polepszając usługi oferowane klientom. Od roku 2020 wprowadziliśmy kilka wariantów obuwia super-lekkiego, a w roku 2022 również odzież odblaskową. Z niecierpliwością czekamy na wyzwania, które przyniesie przyszłość.

2019
Szersze horyzonty - rękawice i odzież

Rękawice i odzież robocza były kolejnymi kierunkami, w których postanowiliśmy się sprawdzić. Liczba modeli, którymi możemy się dziś pochwalić zaczęła wzrastać właśnie w tym roku, i nadal nie mówimy dość.

2017
Nowa siedziba

Nowa siedziba otworzyła wiele możliwości - większy magazyn, lepsze zaplecze, dobrze urządzone biuro i sala konferencyjna.

2010
Powstanie spółki Galmag

Spółka zaczęła działalność jedynie z dwoma produktami, by już rok później sprzedawać buty prasowane i PVC. Kolejnym krokiem było wprowadzenie butów strażackich, a także dywaników i butów dielektrycznych. Rok 2014 był czasem wypłynięcia na szersze wody i rozpoczęcia produkcji butów skórzanych w różnych klasach zabezpieczenia.

Nasz zespół

Nasza kadra jest połączeniem młodości i doświadczenia. Wychodzimy z założenia, że znajomość branży i świeże spojrzenie są kluczem do sukcesu. Spółka, z założenia rodzinna, rozszerzyła swoje kadry tak, by teraz zapewniać stabilne miejsca pracy swoim pracownikom. Nasi handlowcy są pierwszą linią kontaktu z klientem i dbają o dobre relacje z partnerami w przypisanych do siebie rejonach. Pozostali pracownicy dbają o dobrą jakość towaru i terminowość dostaw. 

Poniżej możecie Państwo zobaczyć naszą, wyżej wymienioną, pierwszą linię kontaktu :).